Kutyun 2PCS Car Exhaust Gasket, Ultra Seal 2-Bolt 2-Inch Exhaust Flange Gasket Standard Exhaust Gaskets, High Temp Exhaust Flange Gaskets Car Accessories
| Country | USA |
| Brand | OWC |
| Manufacturer | Other World Computing |
| ItemPartNumber | OWC3E2D41R816GB |
| Model | OWC3E2D41R816GB |
| Warranty | OWC Memory Lifetime Limited Warranty including Advanced Replacement Program |
| Size | 16GB |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 810100985813 |
| EANs | 0810100985813 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |