Oeveo UPS Mount 143-10.65H x 4.3W x 11D | Uninterruptible Power Supply (UPS) Mount for APC, CyberPower, Tripp Lite, and More | UPSM-143
Product Description
- DIMENSIONS - Exterior: 10.65" H x 4.3" W x 11" D - Interior: 10.5" H x 4.15" W x 11" D