Dress Along Dolly Metal Computer Laptop with Carrying Bag for American Girl and other 18 in dolls - Durable Metal Construction
| Country | USA |
| Brand | Teamson Kids |
| Manufacturer | ZURU |
| Binding | Toy |
| PartNumber | TD-0204A |
| Model | TD-0204A |
| Warranty | 30 day warranty against manufacturer defects |
| Color | White |
| IsAdultProduct | |
| Height | 21 |
| Length | 21 |
| Weight | 11 |
| Width | 10 |
| ReleaseDate | 2020-09-30 |
| Size | 18" |
| NumberOfItems | 1 |