PRORECK SP-18X Active Powered PA DJ Subwoofer Cabinet 18 inch 3000W P.M.P.O with Class-D Amplifier, 3 DSP Presets-Monitor, Coil Bass Reinforcement, Black, for Wedding, Party, Concert, Church (One Sub)
| Country | USA |
| Brand | OneGrill BBQ Products |
| Manufacturer | OneGrill BBQ Products |
| ItemPartNumber | 4ps237m |
| Model | 4ps237m |
| Warranty | OneGrill 1 year No Hassle Warranty |
| Color | Stainless Steel |
| Size | Stainless 37" Spit (Grills Up To 31" Wide) |
| UPCs | 091037592149 |
| EANs | 0091037592149 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |