Amazon Brand - Solimo Maxi Pads with Flexi-Wings for Periods, Long Length, Super Absorbency, Unscented, Size 2, 32 Count (Pack of 4)
| Country | USA |
| Brand | Orgthin |
| Manufacturer | Orgthin |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 1/4 in x 1/8 in x 65.4 Ft |
| Model | 1/4 in x 1/8 in x 65.4 Ft |
| Color | Black |
| Size | 1/4 in x 1/8 in x 65.4 Ft |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |