Retrospec Exercise Ball Base Workout Accessory, Alternative to Office Desk Chair or Pregnancy Birthing Ball; Fits 55, 65, 75cm Exercise Balls; Compatible with Resistance Bands; 1 pc, Black (3567)
| Country | USA |
| Binding | Misc. |
| Brand | ORIENTAL FURNITURE |
| Color | Pink |
| EAN | 0849527044322 |
| Label | Oriental Furniture |
| Manufacturer | Oriental Furniture |
| Model | WT-YJ1-9P-11-36W |
| MPN | WT-YJ1-9P-11-36W |
| PartNumber | WT-YJ1-9P-11-36W |
| Publisher | Oriental Furniture |
| Size | 36" Wide |
| SKU | WT-YJ1-9P-11-36W |
| Studio | Oriental Furniture |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |