Rhino USA Heavy-Duty Recovery Gear Combos Off-Road Truck Vehicle Recovery, Best Offroad Towing Accessories (30' Strap + Shackle Hitch)
| Country | USA |
| Brand | YaderJove |
| Manufacturer | YaderJove |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | NT-Black-32mm |
| Model | ANT-Black-32mm |
| Color | 32mm Bike Computer Mounts |
| Size | L |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |