Dispatch GAME GUIDE: The Ultimate Official Game Guide – Complete Walkthrough, Tips & Tricks to Master Every Mission and Become a Pro Dispatcher
| Country | USA |
| Brand | PACKINNO |
| Manufacturer | PACKINNO |
| ItemPartNumber | 8 oz coffee cups |
| Model | 8 oz |
| Color | White |
| Size | 8 oz |
| UnitCount | 400 |
| EANs | 6984681151623 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |