10T Hydraulic Hand Pump Hydraulic Ram Pump Kit with Non-Slip Handle Steel Balls and Sealing Ring Used with Other Hydraulic Tools 400CC CP180
| Country | USA |
| Brand | PHENEPUS |
| Manufacturer | PHENEPUS |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | 6" Poles Blue |
| Model | 6" Poles-Blue |
| Color | BLUE |
| Size | Fits 6" Poles |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |