Team Golf MLB Kansas City Royals Golf Umbrella 62" Golf Umbrella with Protective Sheath, Double Canopy Wind Protection Design, Auto Open Button
| Country | USA |
| Brand | PioneerWorks |
| Manufacturer | PIONEERWORKS |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | 6 in 1 |
| Model | 6 in 1 |
| Warranty | 2 years |
| Color | Orange |
| Size | 6 in 1 |
| UPCs | 196336397034 |
| EANs | 0196336397034 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |