LEGO Marvel Endgame Final Battle, Avengers Model for Build and Display, Collectible Marvel Playset with 6 Minifigures Including Captain Marvel, Shuri and Wanda Maximoff, Marvel Fan Gift Idea, 76266
| Country | USA |
| Brand | POPETPOP |
| Manufacturer | POPETPOP |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | 834629D149JN8P50W |
| Model | 834629D149JN8P50W |
| Color | Light Green |
| Size | 15x13.5cm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |