Computing Handbook: Computer Science and Software Engineering
| Country | USA |
| Brand | POWERTEC |
| Manufacturer | POWERTEC |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 13116V |
| Model | 13116V |
| Color | silver |
| Size | 93.5" x 3/8" x 6TPI |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 843441115366 |
| EANs | 0843441115366 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |