SoundAlert 12V 100W Police Siren PA System [Bull Horn Speaker] [120-130dB] [Handheld Microphone] [Hands-Free] [2 x 20A Switches] Warning Emergency Siren for Vehicles Truck UTV ATV Car POV
| Country | USA |
| Brand | CAISHA |
| Manufacturer | PRETTYSHOP |
| Binding | Health and Beauty |
| ItemPartNumber | G28A |
| Model | G28A |
| Color | blond mix #86A / 613 G28A |
| Size | 1 Count (Pack of 1) |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 9120058250446 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |