SKYVAST 47Wh HP MU06 Laptop Battery, 593553-001 Battery for HP Compaq Presario cq32 cq42 cq43 cq62 cq72 Pavilion dm4 g4 g6 g7 Notebook
| Country | USA |
| Brand | PRO CAKEN |
| Manufacturer | PRO CAKEN |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | 260mm Carbon protection |
| Model | 260mm Carbon protection |
| Warranty | no |
| Size | 260mm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 749771111958 |
| EANs | 0749771111958 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |