Product ID: B074KPY45P Condition: New
Sold Out
Product Description
PULL TO EJECT Decal / Sticker Set for Jeep Wrangler JK, JKU, Sahara, Rubicon
  • Includes Decals For Both Driver & Passenger Side
  • East To Apply
  • Printed On Automotive Grade Stock and UV Protection
  • Driver Decal 4.5" x 1", Passenger Decal 3" x 1"