Paradise GL22720BK Low-Voltage Cast-Aluminum 50-Watt Halogen Floodlight, Black
| Country | USA |
| Brand | SUNTHIN |
| Manufacturer | Sunthin |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| PartNumber | COB-5W |
| Model | COB-5W |
| Warranty | 1 year. |
| Color | White |
| Size | D50mm x H53mm |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |