Transcend 32 GB Class 10 SDHC Flash Memory Card (TS32GSDHC10E)
| Country | USA |
| Binding | Electronics |
| Brand | Panasonic |
| Color | Black |
| EAN | 0885170180789 |
| IsAdultProduct | |
| IsAutographed | |
| IsEligibleForTradeIn | 1 |
| IsMemorabilia | |
| Label | Panasonic |
| LegalDisclaimer | This item shipped only UK. (But not in Ireland) |
| Manufacturer | Panasonic |
| Model | DMC- SZ8K |
| MPN | DMC- SZ8K |
| NumberOfItems | 1 |
| PartNumber | DMC- SZ8K |
| Publisher | Panasonic |
| Studio | Panasonic |
| Warranty | Comes with Manufacturer Warranty. |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |