DSTE 2x DMW-BCL7 DMW-BCL7E DMW-BCL7PP Battery + DC144 Travel and Car Charger Adapter for Panasonic Lumix DMC-F5 FH10 FS50 SZ3 SZ9 XS1 XS3 Camera
| Country | USA |
| Binding | Electronics |
| Brand | Panasonic |
| Color | Black |
| EAN | 0885170235731 |
| IsEligibleForTradeIn | 1 |
| Label | Panasonic |
| Manufacturer | Panasonic |
| Model | DMC-SZ10K |
| MPN | DMC-SZ10K |
| PartNumber | DMC-SZ10K |
| ProductTypeSubcategory | point-and-shoot |
| Publisher | Panasonic |
| ReleaseDate | 2015-03-18 |
| Size | one size |
| Studio | Panasonic |