DSTEĀ® 2x DMW-BCN10 Battery + DC146 Travel and Car Charger Adapter for Panasonic Lumix DMC-LF1 LF1K LF1W Camera as DMW-BCN10E
| Country | USA |
| Binding | Electronics |
| Brand | Panasonic |
| Color | White |
| EAN | 0885170123731 |
| Label | Panasonic |
| Manufacturer | Panasonic |
| Model | DMC-LF1W |
| MPN | DMC-LF1W |
| PartNumber | DMC-LF1W |
| ProductTypeSubcategory | point-and-shoot |
| Publisher | Panasonic |
| ReleaseDate | 2013-07-05 |
| Size | none |
| Studio | Panasonic |
| Warranty | 1 year parts and labor |