12 Pieces Easter Eggs filled with Squishies Squishy Animals Stress Toys with Beautiful Gift Box, Stress Relief Animal Toys for Easter Theme Party Favor, Fidget Stress Relief Squishies Toys for Kids
| Country | USA |
| Binding | Electronics |
| Brand | Panasonic |
| Color | Black |
| EAN | 0885170117716 |
| IsAutographed | |
| IsMemorabilia | |
| Label | Panasonic |
| Manufacturer | Panasonic |
| Model | DMC-SZ3K |
| MPN | DMC-SZ3K |
| PartNumber | DMC-SZ3K |
| ProductTypeSubcategory | point-and-shoot |
| Publisher | Panasonic |
| ReleaseDate | 2013-01-07 |
| Studio | Panasonic |