Rose Adult Tool for Women Men Dilbo Vibration Thrusting Machine Clitioral Stimulant Bullet Viboators Toys Big Black Dilbos Large Realistic Couples Clitotial Vinratortors Finger Anales Plugs PQ1
| Country | USA |
| Brand | PH PandaHall |
| Manufacturer | PH PandaHall |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | wh-STAS-R050-10x6mm |
| Model | wh-STAS-R050-10x6mm |
| Color | Stainless Steel Color-10x6mm |
| Size | 10x6mm |
| UPCs | 754970418555 |
| EANs | 0754970418555 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |