Jazwares Warner Bros. IT 8-Inch Pennywise Plush - Super-Soft, Eerie, and Huggable Plush Toy - Official Licensed Plush - for All Ages
| Country | USA |
| Brand | Patriot Memory |
| Manufacturer | Patriot Memory |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | PVVR532G640C32K |
| Model | PVVR532G640C32K |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Color | Multicolor |
| ReleaseDate | 2023-01-01 |
| Size | 6400Mhz 32GB (2 x 16GB) |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 4711378423600 |