Prime-Line L 5525 Screen Lift Tabs, Universal, White Plastic (6 Pack)
| Country | USA |
| Brand | Patriot Memory |
| Manufacturer | Patriot Memory |
| ItemPartNumber | PVX532G60C30K |
| Model | PVX532G60C30K |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Color | Black |
| Size | 32GB (2x16GB) 6000MT/s Kit |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 4711378428926 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |