Liliane Collection Playing Cards - Full Deck with 50 Cards - Smooth Plastic Coated Cards – Beautifully Artistic Traditional Design
| Country | USA |
| Binding | Toy |
| Brand | Corolle |
| EAN | 0027084905519 |
| Feature | Fits 14" Miss Corolle Dolls |
| Label | Corolle |
| Manufacturer | Corolle |
| MPN | T4560A |
| PartNumber | T4560A |
| Publisher | Corolle |
| Studio | Corolle |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |