Parts Express 1/4" Stereo Headphone Extension Cord 25 ft. Coiled
| Country | USA |
| Binding | Electronics |
| Brand | Pioneer |
| Color | Black |
| EAN | 0080850345490 |
| Label | Pioneer Pro DJ |
| LegalDisclaimer | ****Since items are brand new and we report the enduser customer to company, In most cases, we are not able to accept returns unless a technical issue occurs. In that rare case the company deducts only 25% of total price. Please read specifications thoroughly and be aware of all terms and conditions. Better to Email before Placing order.**** |
| Manufacturer | Pioneer Pro DJ |
| Model | SEMJ721K |
| MPN | SEMJ721K |
| NumberOfItems | 1 |
| PartNumber | SEMJ721K |
| Publisher | Pioneer Pro DJ |
| Studio | Pioneer Pro DJ |
| Warranty | 90 days |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |