Product ID: B06XR6WKNJ Condition: New
Sold Out
Product Description
Model: SZM-V16-FA-63
0.6A 125VDC 0.3A 250VDC
16A 1/2HP 125/250VAC T130
16(3)A 250V ~ T130 5E4u