Polaroid Sunglasses Women's PLD4005S Polarized Square Sunglasses
| Country | USA |
| Binding | Apparel |
| Brand | Polaroid Sunglasses |
| ClothingSize | 54/19/140 |
| Color | Crystal |
| Department | unisex-adult |
| EAN | 0762753297242 |
| Label | Polaroid Sunglasses (Safilo Group) |
| Manufacturer | Polaroid Sunglasses (Safilo Group) |
| Model | PLD6003N |
| MPN | PLD 6003/N JB INF 54 (54 mm) |
| PartNumber | PLD 6003/N JB INF 54 (54 mm) |
| Publisher | Polaroid Sunglasses (Safilo Group) |
| Size | 54 mm |
| SKU | PLD6003/NJBINF54_INF |
| Studio | Polaroid Sunglasses (Safilo Group) |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |