GOTOCUT Replacement Parts for Eufy Breast Pump, Compatible with Eufy S1 Pro, S1, E20, E10, Includes 8PCS Duckbill Valves & 4PCS Diaphragms
| Country | USA |
| Brand | Safego |
| Manufacturer | Safego |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | 2021-JBQ-200W |
| Warranty | 1 YEAR |
| Color | B200W |
| Size | speaker:7.9"X5.2"; Siren:6.1"X5.7"X1.6" |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |