High temperature version for Flashforge Guider 2S 3D printer extruder hot end ASSEMBLY kit for Guider 2/2S heat sink hotend set 1.75mm(Cover and Hotend)
| Country | USA |
| Brand | Premium Vials |
| Manufacturer | Premium Vials |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | pvrbs3ml |
| Model | pvrbs3ml |
| Color | Blue |
| Size | 3ml |
| UnitCount | 12 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |