WOWTK Lower Vented Leg Fairings Mounting hardware Screw Clamps Set fits for Harley Touring Electra Glide Road King Road Glide Street Glide Models 1983-2013
| Country | USA |
| Brand | Fabmaker |
| Manufacturer | Fabmaker |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | 01A0207-0301A |
| Model | 01A0207-0301A |
| Color | Black |
| Size | 12 Pocket - 15" x 13.6" |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |