MomMed Wearable Breast Pump (Model S21) – Double Electric Hands-Free Breast Pump, Leak-Proof Design, 3 Modes (Stimulation, Expression, Auto) & 12 Vacuum Levels, Portable and Quiet
| Country | USA |
| Brand | All Star Truck Parts |
| Manufacturer | All Star Truck Parts |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | ASTP7412A |
| Model | ASTP7412A |
| Warranty | 90 DAY MANUFACTURER |
| Color | Amber LED |
| Size | 5"x3" |
| UnitCount | 2 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |