Irish Traditional Cooking: Over 300 Recipes from Ireland's Heritage
| Country | USA |
| Binding | Misc. |
| Brand | Queue Way |
| Color | Clear |
| IsAutographed | 0 |
| IsMemorabilia | 0 |
| Label | Tensator |
| Manufacturer | Tensator |
| Model | QWAYSIGN-11" X 14"-BLANK SIGN FRAME |
| MPN | QWAYSIGN-11" X 14"-BLANK SIGN FRAME |
| NumberOfItems | 1 |
| PartNumber | QWAYSIGN-11" X 14"-BLANK SIGN FRAME |
| Publisher | Tensator |
| Studio | Tensator |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |