3-in-1 Broom with Dustpan Combo Set Foldable and Rotating Broom and Dustpan Set with Long Handle for Home Office School Dorm
| Country | USA |
| Brand | ARRAROWN |
| Manufacturer | DideaECO |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | 3650+60A ESC |
| Model | 3650 Motor + 60A ESC |
| Color | Black (motor+60A esc) |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |