K&N High-Flow Original Lifetime Universal Air Intake System: High Performance, Premium, Increase Horsepower: Flange Diameter: 2.75 In, Filter Height: 4.875 In, Shape: Round Reverse Tapered, RC-5052AB
| Country | USA |
| Brand | AnyDuck |
| Manufacturer | AnyDuck |
| ItemPartNumber | RE0F11A JF015E |
| Model | RE0F11A JF015E |
| Warranty | 1 Year |
| Color | RE0F11A JF015E |
| Size | Body + Filter Gasket Kit |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |