lobloo Thai Cup 2.0 – Professional Athletic Cup for MMA, Muay Thai & Contact Sports | Engineered Performance Protection | Slim Lock Fit, Lightweight Freedom | Made in Sweden
| Country | USA |
| Brand | ROVE |
| Manufacturer | ROVE |
| Binding | Personal Computers |
| PartNumber | RU-128GB |
| Model | RU-128GB |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Color | black |
| Height | 0.0393700787 |
| Length | 1.81 |
| Weight | 0.0005732018812 |
| Width | 0.75 |
| Size | 128GB |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |