Hasbro Marvel Legends Series Thor, Thor: The Dark World Collectible 6 Inch Action Figures, Marvel Legends Action Figures
| Country | USA |
| Brand | ROYAL SWAG |
| Manufacturer | Eximburg International Pvt. Ltd. |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | RS-Herbalmix-Natural-Flavor-20g |
| Model | RS-Herbalmix-Natural-Flavor-20g |
| Size | 20g |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |