Nivah Fashion Women's Banarasi Art Silk Saree with Blouse Piece(NH.S13-Blue)
| Country | USA |
| Brand | ROYMELO |
| Manufacturer | ROYMELO |
| ItemPartNumber | SH-WD-03H-54K |
| Model | SH-WD-03H-54K |
| Color | Brown |
| Size | 54"x84" Door with Hardware |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |