RUIKE RKEP121B Hussar P121 Linerlock Knife, Black
| Country | USA |
| Brand | Ruike |
| Manufacturer | RuikeĀ® Direct USA |
| Binding | Apparel |
| PartNumber | RKEP105K |
| Model | RKEP105K |
| Warranty | Manufacturer Warranty |
| Color | P105-not have multi-tool |
| IsAdultProduct | |
| Height | 6.25 |
| Length | 1.25 |
| Weight | 0.3747858454 |
| Width | 3 |
| Size | 3.7" |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |