Rainbird Maxi-Paw Wrench
| Country | USA |
| Binding | Lawn & Patio |
| Brand | Rain Bird |
| EAN | 0753810000059 |
| Label | Rain Bird |
| Manufacturer | Rain Bird |
| Model | 2045A |
| MPN | 2045A |
| NumberOfItems | 1 |
| PartNumber | 2045A |
| Publisher | Rain Bird |
| Size | 348 |
| Studio | Rain Bird |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |