moniko String Lights with Remote Copper Wire Lights Indoor or Outdoor Christmas Lights for Bedroom Garden Patio Wedding Christmas Tree Party Waterproof 100 LEDs 33 ft with Power Adapter (Yellow)
| Country | USA |
| Brand | Ray-Ban |
| Manufacturer | Ray-Ban Sunglasses |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | 0RX 3447V 2500 47 2500 |
| Model | 0RX3447V |
| Color | Arista/Demo Lens |
| Size | 47 mm |
| EANs | 8053672727708 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |