Rotary Drum Filter,Canister Filter,RDF Fully Automatic Water Self-Cleaning Filtration for Koi Pond,Fish Pond,Aquarium,Seedling Cultivation Base,Aquaculture,Hydroponics (8000GPH Standard Edition)
| Country | USA |
| Brand | Real HD |
| Manufacturer | Real HD |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | POE Injector Adapter(24W) |
| Model | POE Injector Adapter(24W) |
| Color | 24W PoE Injector |
| Size | Wall Plug Style 10/100 Mbps |
| UPCs | 722390680944 |
| EANs | 0722390680944 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |