365 by Whole Foods Market Whole Wheat L'il Loaf, 16 OZ
| Country | USA |
| Brand | Reedny |
| Manufacturer | Metown |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | 5/32" 4Pcs |
| Model | 5/32" 4Pcs |
| Color | 1/4" 4Pcs |
| Size | 5/32in 4Pcs |
| UPCs | 789371770223 |
| EANs | 0789371770223 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |