Chaucer’s Visions of Manhood (The New Middle Ages)
| Country | USA |
| Brand | Relting |
| Manufacturer | Relting |
| Binding | Jewelry |
| ItemPartNumber | 18mm watch band timex |
| Model | 18mm watch band timex |
| Color | Black+Bohemian Blue+Bohemian Red |
| Size | 18mm |
| UnitCount | 3 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |