Tackmore Printed Mesh Horse Fly Mask with Fleece Padding – Breathable Anti-Rub Design, UV Protection, Adjustable Fit for Turnout & Pasture-Grass Green Circles M
| Country | USA |
| Brand | Xiaodib |
| Manufacturer | Xiaodib |
| Binding | Electronics |
| Model | BN59-01385A for Samsung TV Remote |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Color | for 01385A Samsung TV Remote Black |
| Size | for 01385A Samsung TV Remote Black |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |