GTS Distribution Supershow Cosmic Crusader: Jupiter - Wrestling Card and Dice Game. SRG Structure Deck. Ages 12+, 2-6 Players, 10 Min Game Play (SRG41000)
| Country | USA |
| Brand | CHIYAN |
| Manufacturer | Chiyan |
| Binding | Health and Beauty |
| ItemPartNumber | Big Reusable Straws for 30 oz Tumblers - |
| Model | Big Reusable Straws for 30 oz Tumblers - |
| Color | Stainless Steel |
| Size | 10" |
| UPCs | 680044406398 |
| EANs | 0680044406398 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |