RAYMARINE E66008 IN HULL DEPTH F/ 1250+/760+/755+,DSM300 G_MRPX
| Country | USA |
| Brand | JJC |
| Manufacturer | JJC |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | LH-90A |
| Model | LH-90A |
| Color | Replaces HB-90A for 50-250mm Lens |
| Size | Replace Nikon HB-90A for 50-250mm Lens |
| EANs | 6941586605071 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |