Devcon Home High Strength Plastic Adhesive .84 oz.
| Country | USA |
| Brand | RiNTREE |
| Manufacturer | China |
| ItemPartNumber | 44 Gauge(0.05mm) x 8in x 10ft |
| Model | RT Copper Foil 0.05x200x3000mm |
| Color | 44 Gauge(0.05mm) x 8in x 10ft - Bronze |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |