Product Description
- Auto Fruit and Nut dispenser
- 12 Digital Programs
- 13-Hour programmable delay timer
- Loaf Sizes: 1.5 lbs, 2 lbs.
- 60 minutes "keep warm" function
Specifications
Loaf Size: 1.5 lbs/ 2 lbs
Timer: Yes
Digital Display: Yes
Color: White
Power: 500W
Electrical Requirement: 120 V / 60 Hz
Dimensions: 12.20" x 10.20" x 11.00" (HxWxD)