Electric Magnetic Door Lock - 500KG/1200LBS Force, 12V NC Mode Access Control Lock for Metal, Fire Proof, Wooden, Glass Doors
| Country | USA |
| Brand | Rough Country |
| Manufacturer | Rough Country |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | PW052240A |
| Model | PW052240A |
| Warranty | 3 Year Warranty |
| Color | Black |
| Size | 6" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 840269979996 |
| EANs | 0840269979996 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |