Go-2 Products P2100WB Color Change Spoons, Medium Weight, 5", 2.9g, White to Blue (Pack of 1000)
| Country | USA |
| Brand | RunCam |
| Manufacturer | RunCam |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | R4K |
| Model | RunCam 2 4K |
| Color | Orange |
| Size | RunCam2 4K |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |